Balenie obsahuje nabíjaciu základňu, sensor, dve veľkosti ponožiek (každá pre ľavú aj pravú nožičku), užívateľskú príručku, adaptér a napájacie káble.

Chytrá ponožka využíva overenú a bezpečnú technológiu pulznej oxymetrie na sledovanie tepovej frekvencie a hladiny kyslíka vášho dieťaťa. Sensor zasiela údaje o tepovej frekvencii a hladine kyslíka vášho dieťaťa základni, ktorá ich následne preposiela do aplikácie vášho telefónu.

Chytrá ponožka a základňa sú prepojené cez Bluetooth. Pripojenie k Wi-Fi je potrebné iba v prípade, že chcete údaje sledovať v aplikácii svojho telefónu. Primárnym oznamovacím systémom je základňa, takže ak sa preruší pripojenie k WiFi alebo sa vypne telefón (prípadne ho vôbec nemáte), základná stanica vás napriek tomu upozorní, pokiaľ sa sledované hodnoty odchýlia od prednastavenej normy. Aj keď pripojenie k WiFi nie je nutne vyžadované, prispieva k lepšiemu užívateľskému zážitku. Použitie HotSpotu sa neodporúča.

Chytrá ponožka Owlet Smart Sock 3 je vhodná pre väčšinu detí do osemnástich mesiacov (do 13,5 kg). Balenie Smart Sock 3 plus obsahuje látkové ponožky, ktoré sú vhodné pre deti do piatich rokov (do 25 kg), je možné ich dokúpiť aj samostatne v rozširujúcej sade.

Ano! Owlet Smart Sock má nízký profil a vejde se i pod běžnou ponožku. Ujistěte se však, že je chytrá ponožka správně nasazena a je v přímém kontaktu s nožičkou dítěte, aby mohla správně fungovat. Zkontrolujte také, že ponožka či dupačky nasazené přes Owlet Smart Sock nejsou příliš těsné a dítě má dostatečný komfort.

Áno, látková ponožka by sa mala pravidelne prať ručne alebo v práčke v režime jemnej bielizne za pomoci šetrného pracieho prostriedku. Pred praním nezabudnite z ponožky vybrať sensor. Pre zachovanie ideálnych vlastností Owlet Smart Sock odporúčame ponožku prať aspoň raz týždenne alebo podľa potreby. Následne ju nechajte uschnúť na vzduchu. Nevkladajte ponožku do sušičky, mohlo by to viesť k jej deformácii a strate tvaru. Detské nožičky sa môžu v noci potiť a vytvárať tak vhodné prostredie na tvorbu baktérií. Pravidelným praním ponožky udržíte nožičky vášho dieťatka čisté a zdravé a predídete možnosti podráždenia pokožky.

Owlet Smart Sock je dostupná v 3 veľkostiach. Naše ponožky sú navrhnuté tak, aby vyhovovali deťom do 13,5 kg. Klasické balenie obsahuje ponožky v 2 veľkostiach – pre dojčatá do 3 mesiacov a dojčatá do 18 mesiacov. Balenie Smart Sock plus obsahuje ešte väčšiu veľkosť pre batoľatá do 25 kg, tú je možné zakúpiť aj samostatne v rozširujúcej sade. Vhodná veľkosť sa pre jednotlivé deti môže líšiť podľa konkrétneho tvaru a veľkosti ich chodidla. Je preto dôležité vyskúšať, ktorá veľkosť správne padne, aby ponožka nebola príliš utiahnutá alebo príliš voľná.

Áno, naše látkové ponožky sa dodávajú v rôznych farbách ako mätovo zelená, matne ružová či tmavo zelená. Je tiež možné dokúpiť originálne designové ponožky v pestrej škále farebných prevedení.

Áno, ponúkame štandardnú dvojročnú záruku. Záruka sa nevzťahuje na poškodenie spôsobené nesprávnym používaním, praním v nevhodnom režime, či spôsobené domácimi miláčikmi.

Owlet Smart Sock je smart zariadenie, ktoré rodičom poskytuje prehľad o hladine kyslíka a tepovej frekvencii ich bábätka a tiež pocit pokoja, kedykoľvek uloží svoje dieťa na spánok. Owlet Smart Sock nie je zdravotnícky prostriedok schválený FDA a je navrhnutý a určený pre rodiny so zdravými dojčatami. Neslúži ako náhrada postupov a opatrení pre bezpečný spánok.

Pulzná oxymetria sa v amerických nemocniciach používa od roku 1987 a neboli zistené žiadne dlhodobé účinky. Pulzná oxymetria pacientov nepopáli ani nespôsobuje iné poškodenia, miera akéhokoľvek rizika bola úplne minimalizovaná. Pokiaľ je zariadenie používané podľa odporúčaní, nemalo by vášmu dieťaťu spôsobiť žiadnu ujmu.

Batériu nie je potrebné nikdy meniť.. Ponožka je napájaná dobíjacou gombíkovou batériou (podobnou ako v náramkových hodinkách.) Nabitá batéria vydrží 14 – 16 hodín prevádzky. Rýchle nabitie na 8 hodín prevádzky trvá iba 20 minút, do plného stavu sa batéria nabije za 90 minút.

Áno, obaja rodičia majú prístup k údajom svojho dieťaťa v aplikácii prostredníctvom svojich chytrých telefónov a rovnako tak ich môžu vidieť a počuť. Do aplikácie sa dá pripojiť z troch smartfónov súčasne.

Áno! Základná stanica je primárnym oznamovací systém pre Owlet Smart Sock. Aj keď nemôžete naživo sledovať namerané hodnoty, základná stanica je navrhnutá tak, aby vás upozornila, pokiaľ sa tepová frekvencia alebo hladina kyslíka vášho dieťaťa dostane mimo prednastavené normy.

Áno, ponúkame videoopatrovateľku Owlet Cam! Streamuje 1080p HD video priamo do Owlet aplikácie. Kamera je vybavená nočným videním, obojsmerným prenosom zvuku, zvukom na pozadí, snímačom izbovej teploty, šifrovaným pripojením k WiFi, širokouhlým objektívom 130 stupňov a ďalšími. Cam funguje skvele samostatne, ale je aj výborným doplnkom k Owlet Smart Sock.

Pokiaľ základňa neprijíma zo senzora platné hodnoty, napríklad v dôsledku uvoľnenia a pádu ponožky, upozorní vás na túto skutočnosť špeciálnym typom alarmu.

Každé dieťa bude potrebovať svoje vlastné samostatné a kompletné zariadenie Smart Sock. V aplikácii si však môžete jednoducho pridať viac detských profilov a zariadení Owlet, a všetko v nej mať prehľadne k dispozícii a pod kontrolou.

Owlet Smart Sock nie je zdravotnícke zariadenie. Nie je určená na použitie ako zdravotnícka pomôcka alebo ako náhrada zdravotníckej pomôcky. Nie je určená na diagnostiku, liečbu, zmiernenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby alebo zdravotného stavu ani ako náhrada odborného vyšetrenia či iného lekárskeho úkonu. Múdra ponožka Owlet je určená pre zdravé deti do 18 mesiacov veku a prahové hodnoty upozornenia na Owlet Smart Sock nie sú tak prísne ako u lekárskeho monitora. Tento produkt je určený iba na to, aby vám pomohol sledovať pohodu vášho dieťaťa a nie na to, aby vás nahradil v úlohe opatrovateľa. Zodpovednosť za zdravie a pohodu dieťaťa rovnako ako za dodržiavanie zásad bezpečného spánku, zdravia a starostlivosti je naďalej na rodičoch. Owlet Smart Sock nie je diagnostický nástroj. Nie je vhodné jeho použitie v prípade, keď vám lekár odporučí použitie nemocničného pulzného oxymetra či monitora apnoe. Neslúži ako náhrada starostlivosti dospelej osoby, treba dodržiavať zásady bezpečného spánku dieťaťa.

Možno ste sa túto technológiu stretli v ordinácii lekára. Pulzná oxymetria je v malej červenej spone, ktorú vám nasadí na prst, keď idete do nemocnice. Cez vašu pokožku prechádza svetelný lúč a na základe množstva svetla preneseného do senzora sa meria množstvo prietoku krvi a jej okysličenia.

Využíva Bluetooth 4.0 Low Energy a WiFi 2,4 GHz. Smart Sock nebude prijímať rušivé signály od domácich alarmov, mobilných telefónov alebo inej elektroniky. Základná stanica využíva na komunikáciu s cloudom pripojenie k internetu prostredníctvom Vašej WiFi.

Nemôžu, monitor nie je zapnutý neustále a na pravidelnú komunikáciu s vašim telefónom používa Bluetooth Low Energy (BLE). Rádiové vlny generované zariadením sú viac ako dvadsaťkrát nižšie ako pri mobilných telefónoch, ktoré nosíme celý deň vo vreckách.

Aplikácia Owlet je kompatibilná so zariadeniami so systémom iOS 13 alebo novším a so zariadeniami so systémom Android 7.0 alebo vyšším.

Senzor Owlet Smart Sock 3 obsahuje malú batériu, ktorá sa dlhšiu dobu vybije. Pokiaľ sa nechá úplne vybiť, môže to ovplyvniť schopnosť senzora obnoviť svoje pôvodné vlastnosti. Tu je 6 krokov ako správne uchovávať vašej Owlet Smart Sock:
1. Senzor plne nabite z napájacej základne (pri nabíjaní senzora sa uistite, že je základňa zapojená).
2. Odpojte senzor od základne.
3. Vypnite senzor ihneď po odpojení od základy.
4. Odpojte základňu.
5. Senzor a základňu skladujte na chladnom suchom mieste.
6. Senzor dobite každých 6 mesiacov – postupujte pri tom opäť podľa krokov 1-5.

Nákupný košík
Návrat hore