O značke Owlet

Owlet je inovatívna značka, ktorá sa špecializuje na výrobu smart zariadení pre dojčatá a malé deti. Firma bola založená v roku 2013 v americkom meste Provo v Utahu. Jej zakladatelia Kurt Workman a Jordan Monroe pri starostlivosti o svoje bábätko trpeli obavami o jeho bezpečie a stresom z neustálych nočných kontrol, či je v poriadku. Rozhodli sa teda zaistiť rodičom pokojnejší spánok a vytvoriť produkt, vďaka ktorému môžu mať o svojom bábätku prehľad a istotu, že vždy dostanú potrebné informácie v správny čas.

Tak vznikol prvý produkt Owlet – Chytrá ponožka Smart Sock. V roku 2015 spoločnosť predstavila druhú verziu, ktorá umožňovala sledovať aj srdcový tep a hladinu okysličenia krvi. Odvtedy za využitia najmodernejších technológií neustále pracujú na vylepšení produktov, aby boli bezpečné, spoľahlivé a jednoducho použiteľné. Boli vyvinuté nové generácie chytrých ponožiek a produktový rad bol rozšírený aj o chytré kamery na sledovanie spánku a meranie teploty a vlhkosti vzduchu v miestnosti.

Vďaka neustálym inováciám sa Owlet stal jednou z najvýznamnejších značiek v oblasti starostlivosti o novorodenca a dojčaťa a získal rad ocenení. Monitoroval viac ako 4,2 miliardy úderov detských srdiečok a toto číslo stále rastie. Už viac ako milión rodičov dalo svoju dôveru Owletu – 94 % z nich navyše potvrdilo, že vďaka tomu môžu spať pokojnejšie a 96 % cítia menej stresu. Spokojnosť rodičov s produktmi Owlet tak hovorí za nich a dodáva spoločnosti motiváciu, aby vo svojom úsilí naďalej pokračovala. V súčasnej dobe pôsobí v USA, Kanade, Austrálii, na Novom Zélande aj v Európe.

Nákupný košík
Návrat hore
Horúce letné zľavy až 30 %
This is default text for notification bar